Autoserviss veic visu marku automašīnu automātisko ātrumkārbu remontu.

Remonts – automātiskā pārnesumkārba

000002656logo

Automātiskās pārneses diagnoze

automašīnām, kas paliek remontā – bez maksas

car

Automātiskās pārnesumkārbas noņemšana un uzstādīšana

New Project (60)

Hidrotransformatoru remonts

New Project (61)

Eļļas un filtru maiņa automātiskajā transmisijā

New Project (62)

Vadības bloka remontu


Mūsu automašīnu serviss ir profesionāli iesaistīts gandrīz visu populāro pasaules zīmolu automobiļu automātisko pārnesumkārbu apkalpošanā un remontā. AĀk remonts ir viss darbu komplekss, kas prasa ne tikai materiālu un tehnisku bāzi, bet arī augsti kvalificētu personālu. Šādi speciālisti strādā mūsu uzņēmumā. 

Tagad, kad daudzi uzņēmumi piedāvā pakalpojumus, lai labotu automātiskās pārnesumkārbas, un apkopes izmaksas ir vienādas visiem, profesionalitāte un pakalpojumu kvalitāte ir priekšplānā. Mūsu servisa centrā Jūs saņemsiet  kvalitatīvu servisu un individuālu pieeju.

Katrs autovadītājs zina, kas ir automašīna un kādas problēmas var rasties, ja jūs laikus neveicat remontu. Ja saprotat kā kaut kas nav kartība ar automašīnu,  tas nozīmē, ka jums ir jāiet nevis darbā , bet tehniskajā centrā, kas specializējas šāda veida remontā. Neuzmanība uz problēmām, kas saistītas ar pārnesumkārbas darbību, profesionālās diagnostikas trūkums  ļoti bieži izraisa dažādu mašīnas daļu pasliktināšanu un palielina remonta galīgās izmaksas.