Autoserviss veic visu marku automašīnu automātisko ātrumkārbu remontu.

Mēs sniedzam šādus pakalpojumus:

* Remonts –  automātiskā pārnesumkārba


* Automātiskās pārneses diagnoze (automašīnām, kas paliek remontā – bez maksas)


* Automātiskās pārnesumkārbas noņemšana un uzstādīšana


* Hidrotransformatoru remonts
* Eļļas un filtru maiņa automātiskajā transmisijā


* Vadības bloka remontu

 

Mūsu automašīnu serviss ir profesionāli iesaistīts gandrīz visu populāro pasaules zīmolu automobiļu automātisko pārnesumkārbu apkalpošanā un remontā. AĀk remonts ir viss darbu komplekss, kas prasa ne tikai materiālu un tehnisku bāzi, bet arī augsti kvalificētu personālu. Šādi speciālisti strādā mūsu uzņēmumā.

Tagad, kad daudzi uzņēmumi piedāvā pakalpojumus, lai labotu automātiskās pārnesumkārbas, un apkopes izmaksas ir vienādas visiem, profesionalitāte un pakalpojumu kvalitāte ir priekšplānā. Mūsu servisa centrā Jūs saņemsiet  kvalitatīvu servisu un individuālu pieeju.

Katrs autovadītājs zina, kas ir automašīna un kādas problēmas var rasties, ja jūs laikus neveicat remontu. Ja saprotat kā kaut kas nav kartība ar automašīnu,  tas nozīmē, ka jums ir jāiet nevis darbā , bet tehniskajā centrā, kas specializējas šāda veida remontā. Neuzmanība uz problēmām, kas saistītas ar pārnesumkārbas darbību, profesionālās diagnostikas trūkums  ļoti bieži izraisa dažādu mašīnas daļu pasliktināšanu un palielina remonta galīgās izmaksas.